زبان برای شما

دانلود رایگان منابع آموزش زبان خارجی

دانلود رایگان منابع آموزش زبان خارجی


جستجو در سایت
نرم افزارهای ضروری
idm
دانلود منیجر
zip
فشرده ساز
zip
کتاب خوان FBReader
با عرض پوزش بابت مشکلات ایجاد شده در لینک های دانلود در حد امکان سعی کنید از لینک های کمکی استفاده کنید تا مشکلات رو رفع کنم

۱۵ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

مجموعه Vocabulary in Use پکیج کاملی برای یادگیری لغت و اصطلاحات زبان انگلیسی به صورت خودآموز است. از ویژگی های مهم این عنوان آموزش سطح بندی و با برنامه بودن مراحل آموزش است به طوری که سعی شده از ساده ترین لغات پایه شروع شده و تا سطح عالی ادامه پیدا کند. علاوه بر اینکه تمارین گنجانده شده در هر درس نقش مهم در یادسپاری کلمات و اصطلاحات یادگرفته شده دارد. دروس این مجموعه آموزشی شامل لغات ابتدایی، اصطلاحات عمومی، اصطلاحات علمی، لغات مربوط به امور تجاری و اجتماعی و لغات مشابهی که احتمال اشتباه شدن با یکدیگر را دارد و …می باشد. به طور کلی هدف این محصول آموزشی گردآوری لغات کاربردی در زبان انگلیسی در عرصه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی بوده است.

خرید پستی Vocabulary in Use به همراه بسیاری از مهمترین و بهترین منابع آموزش زبان انگلیسی در DVD 10

توضیحات بیشتر

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۲۲:۱۹
مرجع رایگان زبان برای شما

داستان های کودکانه برای آموزش زبان دوم از مهمترین ابزارها برای آموزش است. در این کتاب ماجرای دومبا را خواهید خواند. دومبا فیلی است که به خاطر داشتن گوش ها درازش توانست اولین فیل پرنده‌ی جهان شود. تنها دوست وی موشی بود که...

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۴:۲۲
مرجع رایگان زبان برای شما

شاید برای برخی یادگیری مکالمه انگلیسی راه دشواری باشد و گمان کنند نیاز به تخصصی ترین آموزش ها دارد. در حالیکه با حفظ کردن جملات و اصطلاحات پرکاربرد که در روزمره بکار گرفته می شود می توان در مکالمه انگلیسی پیشرفت ملموسی داشت. به این منظور کتاب 1000 اصطلاح پرکاربرد انگلیسی را برای شما آماده کرده ایم. از جمله ویژگی های این فایل که توسط سایت مرجع رایگان زبان برای شما طراحی شده، علاوه بر PDF این اصطلاحات، فایل فلش کارت لایتنر یا همان G5 نیز تهیه گردیده است که به وسیله آن میتوانید با گوشی اندروید یا جاوا خود و یا سیستم کامپیوتر برنامه ای برای حفظ این اصطلاحات داشته باشید.

۰ نظر ۲۷ ارديبهشت ۹۵ ، ۲۳:۲۵
مرجع رایگان زبان برای شما

مجموعه آموزش زبان انگلیسی English 365 در مسائل تجاری و کسب و کار است. این مجموعه برای کسانی طراحی شده که می خواهند مهارت های زبان انگلیسی خود را در زمینه کسب و کار و همچنین نیازهای اجتماعی به زبان انگلیسی و مسافرت های این چنینی، تقویت کنند. این مجموعه آموزشی برای دوسطح زیر متوسط و بالای متوسط تهیه شده است.

english365

۰ نظر ۲۷ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۴:۴۱
مرجع رایگان زبان برای شما