زبان برای شما

دانلود رایگان منابع آموزش زبان خارجی

دانلود رایگان منابع آموزش زبان خارجی


جستجو در سایت
نرم افزارهای ضروری
idm
دانلود منیجر
zip
فشرده ساز
zip
کتاب خوان FBReader
با عرض پوزش بابت مشکلات ایجاد شده در لینک های دانلود در حد امکان سعی کنید از لینک های کمکی استفاده کنید تا مشکلات رو رفع کنم

۱۷ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

تقویت مهارت شنیدن از راه املا نویسی یکی از محبوب ترین روش هایی است که توسط اساتید به زبان آموزان مخصوصا برای تمرین در منزل، توصیه شده است. به این منظور مجموعه کتاب های پر طرفدار تقویت مهارت شنیدن از طریق املا که در کلاس های آموزشی در سراسر دنیا استفاده شده است در اختیار شما قرار داده ایم. این کتابها به صورت خودکار و اتوماتیک مهارت شنیداری شما را تقویت می کند و به آسانی اطلاعات زیادی پیرامون واژگان ارائه می کند.Listening-Practice-Through-Dictation

۰ نظر ۱۹ تیر ۹۵ ، ۰۰:۲۱
مرجع رایگان زبان برای شما

خواندن کتاب به زبان اصلی به صورت مداوم بهترین راه برای یادگیری مهارت زبان خارجی مخصوصا شناسایی واژگان پرکاربرد و موقعیت به کار گیری آنهاست.جذاب بودن کتاب و موضع آن نیز در فرایند یادگیری نقش مهمی دارد از این رو به توصیه اساتید برتر زبان یکی از تکالیف هر زبان آموزی مطالعه کتاب به زبان اصلی است. کتاب The Railway Children در سطح سوم زبان آموزی قرار دارد و از سوی انتشارات آکسفورد منتشر شده می تواند یکی از بهترین منابع در این زمینه باشد.داستان جذاب و لغات و تمرین از ویژگی های این کتاب است.

The Railway Children

۰ نظر ۱۸ تیر ۹۵ ، ۰۸:۱۷
مرجع رایگان زبان برای شما

به گفته روان شناسان یادگیری، استفاده از حس بینایی و شنوایی به صورت همزمان بیشترین میزان یادگیری را در پی دارد. از این رو بسیاری از اساتید زبان توصیه می کنند که برای زبان آموزی از فیلم ها و سریال ها با زبان مورد نظر استفاده کنید. به همین منظور در این پست کارتون زیبای پاندا کونگ فو کار 2  با دوبله عربی فصیح را برای علاقه مندان به زبان عربی آماده کرده ایم.
دقت داشته باشید که دیدن یک فیلم به صورت تکراری به مراتب اثر بیشتری در یادگیری دارد تا نگاه کردن به فیلم ها متعدد. بنابراین توصیه میشود این فیلم را بارها مشاهده کنید به طوری که بتوانید کلمات هر شخص را پیش از در ذهن مرور کنید و یا بر زبان بیاورید.

panda2

۰ نظر ۱۳ تیر ۹۵ ، ۰۷:۰۵
مرجع رایگان زبان برای شما

شرکت لینگافن یک شرکت بین المللی در زمینه تولید آموزش زبان های خارجی مستقر در لندن است که از سال 1901 دوره های خود آموز زبان را ارائه کرده است. تولیدات این شرکت در 60 کشور جهان فورخته شده و طیف گسترده ای از محصولات خود را پیرامون 15 زبان مطرح جهان را در قالب CD یا کتاب یا دیگر وسائل کمک آموزشی تولید کرده است.
آموزش زبان عربی این شرکت نیز از منابع مهمی است که توسط اساتید آموزش مکالمه عربی توصیه میشود. در این پست آموزش عربی با لهجه مصری را برای شما زبان آموزان آماده کرده ایم. دقت داشته باشید که فایل های صوتی دروس به لهجه فصیح فقط دارای 10 درس است. اما فایل های صوتی مصری تمام 30 فایل برای دانلود قرار داده شده است.

عکس لینگافن

۰ نظر ۱۲ تیر ۹۵ ، ۰۵:۲۵
مرجع رایگان زبان برای شما